Įdėti naują skelbimą

Parduotuvės darbuotojas (-a) Vilniuje (Dėmesio! Atrankos procesas bus filmuojamas ir rodomas TV3 laidoje, todėl turi būti pasiruošęs patekti į TV ekranus!)

Parduotuvės darbuotojas ( a) Vilniuje (Dėmesio Atrankos procesas bus filmuojamas ir rodomas TV laidoje, todėl turi būti pasiruošęs patekti į TV ekranus )

UAB "Palink"

Mūsų sėkmės istorija prasidėjo prieš 26 metus, kai atidarėme pirmąją „IKI“ parduotuvę, iškart sulaukusią pasisekimo dėl išskirtinio asortimento ir aukštos kokybės prekių. Šiuo metu „IKI“ yra antras pagal dydį prekybos tinklas Lietuvoje, kuriam priklauso daugiau kaip 230 parduotuvių 79 – iuose Lietuvos miestuose. Bendrovė „Palink“ yra ir vienas didžiausių darbdavių šalyje. Mes esame 6500 profesionalų, siekiančių, kad pirkėjai kasdien sugrįžtų į mūsų parduotuves, kur būtų ne tik maloniai aptarnauti, bet ir įsigytų aukščiausios kokybės prekių už patrauklią kainą. „IKI“ priklauso vienam didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Vokietijoje – „REWE“ grupei, tai suteikia mums nemažai privalumų, o kartu kelia mūsų veiklai aukštą kartelę. Šiuo metu „REWE“ grupė veikia 22 Europos šalyse, kuriose valdo daugiau kaip 15 000 parduotuvių.

Darbo vieta:

Vilnius

Darbo pobūdis:

Siūlome:

Reikalavimai:

Kontaktai:

https://www.cvbankas.lt/parduotuves-darbuotojas-a-vilniuje-demesio-atrankos-procesas-bus-filmuojamas-ir-rodomas-tv3-laidoje-todel-turi-buti-pasiruoses-patekti-i-tv-ekranus-vilniuje/1-5936675

Galioja nuo: 2019-03-14
Galioja iki: 2019-04-14